newsletter
Podaj swój adres e-mail:

Wycieczki rowerem przez las.

Lasy są pełne skarbów. By do nich dotrzeć, trzeba tylko odrobiny chęci. Do zobaczenia jest tak wiele, że czasem zamiast pieszej wycieczki warto wybrać rower- jeden z nielicznych pojazdów przyjaznych naturze, którego wpływ na środowisko jest niewielki, zwłaszcza gdy poruszamy się po lesie tylko wyznaczonymi trasami.

Z uwagi na niewielki ruch pojazdów mechanicznych na drogach leśnych, są one idealnym wręcz miejscem do turystyki rowerowej. Poza tym pozwalają dotrzeć dość szybko do zagubionych w leśnych ostępach licznych atrakcji krajoznawczych.

Dla rowerzystów udostępniono też wiele szlaków pieszych, szczególnie tam, gdzie przebiegają utartymi ścieżkami lub duktami leśnymi. Właśnie w lasach najłatwiej daje się pogodzić interesy turystyki pieszej i rowerowej, a okolica hotelu Klaudia dobitnie to pokazuje.

To doskonałe miejsce na tego typu aktywność.

Dlaczego warto uprawiać turystykę rowerową?

Po pierwsze, niewiele jest środków lokomocji dostarczających więcej pozytywnych wrażeń od jazdy rowerem.

Po drugie, rower zapewnia prawie niczym nieskrępowaną swobodę, poprawia kondycję i jest sprzymierzeńcem zdrowego trybu życia (w czasie jazdy rośnie sprawność całego układu mięśniowego, wbrew pozorom pracują nie tylko nogi, ale aktywowane są całe grupy mięśniowe).

Po trzecie wreszcie, zapewnia bliski kontakt z przyrodą i silne doznania natury estetycznej.

Zachęcamy do wyboru tej formy spędzania czasu wolnego w połączeniu z pobytem w naszym Hotelu.

Cytat z: czaswlas.pl

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK