newsletter
Podaj swój adres e-mail:

Nowy zabieg na twarz- skin breath już dostępny!

Twojej skórze brakuje energii?

Wez głęboki oddech i skorzystaj z naszego nowego energetyzująco-dotleniającego zabiegu :”Oddech dla skóry”.

Zabieg ten przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery a w szczególności dla cery która: jest zmęczona i niedotleniona, sucha i wrażliwa, dotknięta przedwczesnym starzeniem i stresem, cienie i obrzęki pod oczami, u osób nadużywających opalania, posiadająca drobne zmarszczki oraz taka której brak jędrności.

Skin Breath jest ratunkiem dla skóry która jest wystawiana na działanie szkodliwych czynników: zaburzenia funkcjonowania naczyń krwionośnych, zaburzenia krążenia limfatycznego, palenie papierosów, przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach, brak ruchu, nieodpowiednia dieta, stres. Zabieg „Oddech dla skóry”

Składa się z kilku etapów:

  1. etap demakijaż i oczyszczenie twarzy- przygotowuje on skórę na przyjęcie pierwszej porcji energii zamkniętej w innowacyjnej formule Bubble Peel Mask.
  2. etap peeling. W zabiegu stosowany jest wyjątkowy peeling z formułą bubble, która sprawia że po aplikacji na skórę preparat delikatnie musuje i zwiększa swoją objętość a zawarte w nim enzymy oraz kwas cytrynowy delikatnie lecz skutecznie rozpuszczają naskórek.
  3. etap wprowadzenie składników w skórę. Nałożenie 2-fazowego serum dotleniającego na skórę a następnie zastosowanie maski algowej o wyjątkowej formule która tworzy na skórze lekką napowietrzoną okluzję która idealnie nawilża i dotlenia skórę.
  4. etap zakończenie zabiegu.

Na zakończenie zabiegu na skórę twarzy aplikowany zostaje krem energetyzująco-dotleniający oraz kofeinowy krem pod oczy.

Całość zwieńczona jest delikatnym masażem twarzy.

Efekty zabiegu: dotelenie skóry, świeży i młodzieńczy wygląd, rozświetlenie i rozjaśnienie skóry, oczyszczenie, dogłębne nawilżenie, zahamowanie zmian spowodowanych działaniem promieniowania UV, redukcja cieni i obrzęków pod oczami, wzrost napięcia skóry i wypłycenie zmarszczek.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK