newsletter
Podaj swój adres e-mail:

240 sekund- czyli 4 najważniejsze minuty w życiu

Czy wiesz,że tylko 4 minuty bez tlenu pracuje ludzki mózg? Później dochodzi do nieodwracalnych zmian. Nagłe zatrzymanie krążenia,to taka sytuacja, w której serce człowieka przestaje bić.

Wtedy zaczyna się dramat. Krew przestaje krążyć,odżywiać cały organizm. Rozpoczęcie udzielania pierwszej pomocy w tym magicznym okresie znacząco zwiększa szanse na przeżycie drugiej osoby.

Każdy z nas doskonale wie,że fachowa pomoc medyczna rzadko pojawia się w 4 minuty.

Realny czas przyjazdu np. karetki pogotowia to około 15 min. Liczą się więc sekundy.

To dlatego świadkowie zdarzenia,czyli my,możemy uratować życie drugiej osobie.

Jak krok po kroku przejść przez taki algorytm pierwszej pomocy u osoby, która potencjalnie może mieć nagłe zatrzymanie krążenia?

Jak skutecznie pomóc? Jakie są zasady udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej? Co zrobić,gdy poszkodowanym jest kobieta w ciąży?

Jak postępować w przypadku zadławienia u małych dzieci? Na te i wiele innych pytań chętnie udzieli odpowiedzi profesjonalista-czyli np. ratownik medyczny.

W Hotelu Klaudia w Juszczynie znajdziecie państwo ofertę fachowego szkolenia, potwierdzoną stosownym certyfikatem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, wszystkich ,którzy chcą podnieść kwalifikacje w tej dziedzinie i nabrać pewności,że są w stanie odpowiednio zareagować w sytuacji zagrażającej ludzkiemu życiu.

Nie zastanawiaj się ani minuty, gdy w grę wchodzi ludzkie życie, uzyskaj niezbędną wiedzę, dzięki której będziesz mógł bez wahania podjąć działanie i skutecznie pomóc.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu szkolenia dla swoich pracowników chętnie podejmiemy się tego wyzwania.

Nasza oferta obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie oraz praktyczno-teoreteczne szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,prowadzonej przez fachowców.

Zadzwoń-zapytaj o szczegóły tel:+48 33 879-09-25.

Autor Beata Słapa

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK